Kosenie a čistenie pozemkov

Ponuka našich služieb je kompletná od najmenších 
úprav až po kompletnú zmenu záhrady alebo parku. 

Kosenie zatrávnených plôch mulčovacou kosačkou

Kosenie zatrávnených plôch mulčovacou kosačkou

V úvode by sme Vám predstavili spôsob kosenia zatrávnených plôch, ktoré realizujeme pomocou priemyselnej mulčovacej kosačky. Tento spôsob je vhodný na údržbu veľkých plôch, ktoré nevyžadujú pravidelnú starostlivosť.  Vzhľadom na realizáciu týmto spôsobom môžete očakávať  veľmi vysokú kvalitu, ktorá je zaručená použitím kvalitného mulčovacieho zariadenia.

Kosenie trávnatých plôch ručnou kosačkou

Kosenie trávnatých plôch ručnou kosačkou

V tomto prípade ale tráva nesmie byť príliš vysoká. Je to spôsob menej finančne náročný, ale servis musí byť pravidelný. Neprístupnejšie miesta ako sú strmé svahy, brehy potokov, okolo stromov, kríkov a stavieb, kde je bežné kosenie kosačkou  obtiažne alebo vôbec nemožné, sa údržba realizuje strunovou kosou. Týmto spôsobom je možné odstraňovať aj menšie stromy a drevnatý porast.

Kosenie trávnatých plôch ručnou kosačkou

Čistenie pozemkov

Zbavenie plôch od náletových drevín. Pomôžeme vám! Ak nemáte dostatočnú špecializovanú mechanizáciu na úpravu pozemkov a nemáte ani čas, radi vám s úpravou terénu pomôžeme. Po vyčistení pozemkov môžete následne osloviť záhradné štúdia, ktoré vám poradia s návrhom novej a modernej záhrady, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky.

Kosenie pozemkov 

Profesionálne sa postaráme o váš pozemok, zabezpečíme kosenie pozemku, jeho čistenie od náletových drevín, kosenie svahov, kosenie a čistenie neprístupných terénov. 

Kosenie Bratislava, kosenie Trenčín, kosenie Trnava, kosenie Nitra, kosenie Žilina a okolie a mnoho iných miest. Neváhajte nás kontaktovať.

Pokosíme trávniky, záhrady a veľké dostupné plochy

Pokosíme trávniky, záhrady a veľké dostupné plochy

Miesto kam sa teší celá rodina

Predstavte si, že konečne sa dopracujete k dokončeniu rodinného domu a tešíte sa na chvíle, ktoré budete tráviť spoločne s rodinnou  na novej záhrade. Pokiaľ vám po rekonštrukcii domu, či výstavbe nového nezostal už rozpočet na dokončenie záhrady, ktorú ste plánovali je potrebné mať zrevitalizovanú aspoň trávnatú plochu. Takto profesionálne upravená trávnatá plocha vám môže na dlhú dobu stačit na príjemné chvíle, grilovačky či slnenie na záhrade.

Z pokoseného trávnika sa teší celá rodina

Upravený trávnik a  pravidelná starostlivosť v okolí vašeho rodinného domu je povinnosťou každého majiteľa, ktorý očakáva, že jeho trávnik bude ukážkový nielen pre okolie, ale predovšetkým pre váš pocit. Ak starostlivosť o trávnaté plochy v okolí domu nestíhate, nechajte to na profesionálov. Radi vám s tým pomôžeme a odbremeníme vás od pomerne časovo náročnej práce a vy sa tak môžete venovať rodine na záhrade.

Z pokosej trávy sa teší celá rodina aj domáci maznáčikovia

Mám záujem o údržbu záhrady

Ak máte strarosti s neudržiavaných trávnikom, či inými drevinami
na vašom pozemku, neváhajte nás kontaktovať.

Vyberte si službu o ktorú máte záujem

Sem priložte fotografiu záhrady či priestranstva (vo formáte .jpg)